בניית אתרים

OM עיצוב וקידום עסקים | דף נחיתה לעסקים | דפי נחיתה מקודמים | דפי נחיתה לעסקים
נייד : 052-6699243 | 052-4561122 | אימייל : ozgur@om-d.com
OM דף נחיתה לעסקים - בניית אתרים

 בניית אתרים 
 
 
 
 
 
 
 
 

OM עיצוב וקידום עסקים | דף נחיתה לעסקים | דפי נחיתה מקודמים | דפי נחיתה לעסקים
נייד : 052-6699243 | 052-4561122 | אימייל : ozgur@om-d.com

בניית אתרים

בניית אתרים - יש לכם חברה או עסק ואתם רוצים בניית אתר רספונסיבי ?

בניית אתרים מותאמים לכל המחשבים הניידים וטלפונים חכמים ולכל תצוגה אפשרית.

הרעיון שעומד מאחורי אתרי אינטרנט זה בניית עמוד נחיתה מותאם לאותו מוצר או שירות , כל עסק מוכר או מציאה מספר של מוצרים יש כאלה שיש להם שירות אחד כללי ואליו ישנם כמה תתי מוצרים . בניית דף נחיתה שמסביר ומפרט במדויק עבור כל נושא יביא גולשים שחיפשו את אותו מוצר או שירות והיפכו ללקוחות שלכם. הרבה דפי נחיתה שהם הדפים הפנמיים של האתר לפעמים מנסים לתפוס מרובה אבל בעצם מפספסים את המטרה הראשית.

ברחבי האינטרנט כל יום נפתחים עמודי נחיתה חדשים בכל מיני אתרים שונים ומגוונים. עמוד נחיתה שהוא מפוזר ולא ממוקד גם לא יזכה להרבה חשיפות באותו נושא נדרש , הגולשים שיגעו יעזבו מיד בגלל נושא לא רלוונטי , התוצאה דף הנחיתה אותו פרסמו נפגע ומראה לרובוטים שהוא לא רלוונטי לנושא ואוטומטי נפגע בדירוג הדף ומאבד מיקום במנועי החיפוש ונדחק לאחור.

בניית אתרים באינטרנט מתחילה בניתוח שוק קיים בדיקה של המתחרים במידה ויש . דואגים שנראות האתר ועיצוב העסק משתלבים ביחד ויוצרים אחידות ומיתוג . לאחר ניתוח ובניית אסטרטגיה שיווקית נגשים לבניית האתר חשוב בדיקה שהאתר נבנה בשפה קוד תקינה ומותאם לכל המכשירים הקיימים בשוק אם זה כולל מערכות שונות או דפדפנים שונים וכמובן תצוגות שונות לגדלים שונים .

בעידן הדיגיטלי שסובב את חיינו בעל עסק שלא ישכיל שהוא חייב להיות מפורסם ברשת האינטרנט אם זה בעזרת אתר אינטרנט או דף נחיתה יישאר מאחור ומתחריו יעפילו אליו עקב חשיפה מרובה באינטרנט וכניסתם לתחום . עסק צריך נוכחות ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות על מנת להגיע לאותם גולשים שעדיין לא מכירים את העסק אבל מחפשים את השירותים שאתם מציעים ללקוחות הקיימים שלכם.

בניית אתרי אינטרנט דורשת משמעת והבנה כוללת של תחום הדיגיטלי , יש שמועות שכל ילד יכול לבנות אתר אינטרנט , האם אותו ילד ייקח בחשבון את כל נושא השיווק והפסיכולוגיה של מכירות, אנחנו יודעים ורואים כל יום אתרים שנבנו על ידי אדם מקצועי שיודע להתייחס לכל המרכיבים שזקוקים על מנת להגדיל מכירות . התאמת האתר למנועי החיפוש והכנה לקידום אתרים אחד הדברים הקשים ומסובכים שיש לבצע לאחר בניית אתרים על מנת שהאתר היה אפקטיבי . (יופיע במנועי החיפוש השונים)

בניית אתרים מרשימים שאין להם הופעות או כניסות לדפי הנחיתה שלהם לא יניב הגדלת מחזור של העסק , אלה אם יגיעו גולשים ויחשפו לדפי האתר יוכל בעל העסק להגדיל את המחזור ולהתפתח כמו שכל עסק רוצה. מיקוד עמוד נחיתה לנושא ראשי אחד בלבד יעזור לקידום הדף למקומות ראשונים בגוגל.

או אם עיצוב וקידם עסקים בונה אתרי אינטרנט מותאמים לצורכי העסק במערכת ייחודית שנבנתה במשך השנים וכל הזמן משתכללת אם התקדמות הטכנולוגית , או אם מתמחה בקידום אתרים אורגני ואת הניסיון שלנו בקידום אתרים הוטמנו במערכת של בניית האתרים וכך האתרים יכולים להיות מקודמים בצורה פשוטה וקלה בהרבה. ( עדיין בעל האתר היה חייב לבצע קידום אתרים )

אימל ובדיקה של אימל